Strážný/OPD (M/Ž) OC Shopland - BRIGÁDA NA PRÁZDNINY - Mzda od 140 Kč/h

Mark2 Corporation Czech, a.s.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Opava

Druh práce: Jiné

Před 9 dny

Brigáda

HLEDÁTE BRIGÁDU NA PRÁZDNINY? NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

Náplň práce:
• Ochrana a ostraha majetku klienta
• Pochůzková činnost
• Kontrola bezpečnosti v rámci objektu
• Obsluha zařízení operačního střediska, kamerového systému a EZS
• Vedení evidence o průběhu služby
• Jednoduchá administrativa
• Komunikace s policií

Požadujeme:
• Fyzickou zdatnost
• Trestní bezúhonnost
• Zkušenosti v bezpečnostní službě a znalost EPS, EZS, CCTV - výhodou

Nabízíme:
• Mzdu od 140 Kč/h
• Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv
• HPP s nástupem ihned
• Směny: operační důstojník 06:00 h - 18:00 h/ 18:00 h – 06:00 h a mall 10:00 h - 18:00 h
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Zajištění zkoušky profesní kvalifikace
• Příspěvek na stravování
• MultiSport kartu
• Zvýhodněné volání O2
• Výroční odměny

Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

Kontakt:
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.