Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

víkendový úklid/Bravantice/130Kč

Jiří Geisler

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Nový Jičín Studénka

Druh práce: Jiné

Před 11 dny

Brigáda

Hledáte si pravidelný přivýdělek např. k zaměstnání, studiu, důchodu, rodičovské dovolené?

Úklidová firma Geisler právě nabízí možnost pravidelné brigády o víkendu, a to úklid kancelářských prostor a zázemí pro zaměstnance ( jídelna, toalety, šatny), skladu a to v logistickém centru Lidl v Bravanticích.

Pracovní doba je sobota, neděle (případně zástupy v týdnu), v čase od 6:00 - 14:30.

Vaším úkolem bude:
- úklid skladu, buňek
- úklid kanceláří, chodeb
- úklid zázemí pro zaměstnance ( toalety, sprchy, kuchyňky, šatny)

Požadavky

  • zodpovědnost
    • spolehlivost

Nabídka

  • stálou brigádu
    • odměnu 130Kč/hod
    • zázemí stabilní společnosti
    • včasnou a pravidelnou výplatu

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáme spolehlivé a pečlivé pracovníky na třídění listovních zásilek a balíčků do našeho týmu v Mošnově. Docházka je dle domluvy, avšak upřednostňujeme uchazeče s docházkou min. 2–3× t...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Nový Jičín, Nový Jičín Noční Víkendové

    Před 3 dny

  • Náplň práce: Hledáme spolehlivé a pečlivé pracovníky na třídění listovních zásilek a balíčků do našeho týmu v Mošnově. Docházka je dle domluvy, avšak upřednostňujeme uchazeče s docházkou min. 2–3× tý...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Nový Jičín, Nový Jičín Noční Víkendové

    Před 3 dny