Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Dopolední úklid ve Štramberku

IPO HOLDING a.s.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Nový Jičín Štramberk

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

Hledáme uchazeče na zajišťování úklidu v délce 7 hodin denně pouze v pracovní dny v týdnu.
Jedná se o úklid kanceláří a provozních místností na pracovišti : Libotín 500 ve Štramberku.
Pracovní místo na smlouvu Dohoda o provedení práce.
Vhodné i pro osoby se zdravotním omezením.

Požadavky

Čistý trestní rejstřík

Nabídka

Pracovní uplatnění ve společnosti s dlouholetou tradicí

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Vydělej si peníze JEDNODUŠE a HNED! Garantujeme Ti JISTÝ a STABILNÍ PŘIVÝDĚLEK! Pro našeho významného klienta působícího v oblasti logistiky – vnitrostátní a mezinárodní expresní přepra...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Nový Jičín, Nový Jičín Nástup ihned Pro studenty

    Před 2 dny

  • Náplň práce: Vydělej si peníze JEDNODUŠE a HNED! Garantujeme Ti JISTÝ a STABILNÍ PŘIVÝDĚLEK! Pro našeho významného klienta působícího v oblasti logistiky – vnitrostátní a mezinárodní expresní přeprav...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Nový Jičín, Nový Jičín Nástup ihned Pro studenty

    Před 2 dny