Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Výplata každý týden - brigáda ve Frenštátě pod Radhoštěm

Před 16 dny

Brigáda

Hledáme brigádníky na jednoduchou montáž a balení kabelových svazků.

Na tuto práci nepotřebujeme předchozí zkušenost, je vhodná i pro absolventy čerstvě po škole. Podmínkou je věk 18+

Nabízíme také možnost přijít se na práci podívat a předem si ji vyzkoušet.

Jedná se o práci na 2 směny (ranní a odpolední - pracovní doba 6:00 - 14:00 a 14:00 - 22:00)

Požadavky

  • ochotu pracovat od pondělí do pátku 7,5h denně

Nabídka

  • týdenní vyplácení (každý pátek hotově nebo na účet)
    • platové ohodnocení 120Kč v čistém + prémie
    • příspěvek na dopravu 500Kč
    • prohlídku výroby a možnost si práci vyzkoušet
    • nástup ihned

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáme spolehlivé a pečlivé pracovníky na třídění listovních zásilek a balíčků do našeho týmu v Mošnově. Docházka je dle domluvy, avšak upřednostňujeme uchazeče s docházkou min. 2–3× tý...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Nový Jičín, Nový Jičín Noční Víkendové

    Před 1 dny

  • Náplň práce: Hledáme spolehlivé a pečlivé pracovníky na třídění listovních zásilek a balíčků do našeho týmu v Mošnově. Docházka je dle domluvy, avšak upřednostňujeme uchazeče s docházkou min. 2–3× t...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Nový Jičín, Nový Jičín Noční Víkendové

    Před 1 dny