Výlep plakátů Nový Jičín - na víkendy (200 Kč/hod)

RENGL, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Nový Jičín

Druh práce: Jiné

Před 19 dny

Brigáda

Hledáme brigádníka pro pravidelný víkendový výlep plakátů v Novém Jičíně.

Chcete si vydělat peníze, ale zároveň chcete mít možnost volby, kdy budete pracovat a kdy si budete užívat volna? Pracujete rádi na čerstvém vzduchu? Nevadí Vám práce o víkendech? Pak hledáme právě Vás! :-)

Budete mít ve městě na starosti 37 plakátovacích ploch, na kterých budete vylepovat plakáty různých formátů, především pro kulturní a sportovní akce. Nejedná se o práce ve výškách ani výlep velkoformátových billboardů u silnic.

Plakáty si vyzvednete vždycky v pátek odpoledne. V neděli pak ve Vámi zvoleném čase plakáty vylepíte. Páteční vyzvednutí a příprava trvá asi půl hodiny, každý nedělní výlep Vám pak zabere kolem 6 hodin času.

Odměna za práci je úkolová a za každý nedělení výlep se pohybuje kolem 1.200 Kč, takže měsíčně to činí cca 4.900 - 6.000 Kč podle počtu víkendů a počtu vylepovaných plakátů. Plus navíc k tomu proplácíme náhrady za ujeté km.

Požadavky

  • plnoletost
    • pečlivost, protože to naši zákazníci očekávají
    • spolehlivost - když se domluvíme, tak s Vámi počítáme
    • chuť do práce - ostatní Vás naučíme my
    • řidičský průkaz a automobil - ujeté kilometry Vám proplatíme
    • přístup k internetu, foťák nebo mobil s foťákem
    • bydliště v Novém Jičíně nebo jeho okolí

Nabídka

  • lehkou manuální práci na čerstvém vzduchu, kterou Vás naučíme
    • stabilní brigádu a přivýdělek
    • jistotu, že 20. den v měsíci bude výplata za řádně odpracované dny na účtu
    • podporu zkušených pracovníků, kteří Vám vždy rádi pomohou a poradí
    • vše co budete potřebovat k práci od nás dostanete

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Popis Hledáme zodpovědného kolegu/gyni na pravidelné  úklidy obchodního  řetězce. úklid prodejních prostor úklid zázemí pro zaměstnance práce s mycím strojem PRACOVNÍ DOBA:: Ranní směna 6:00 - 14...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Nový Jičín, Nový Jičín Od 18 let

    Před 1 dny

  • Brigáda Náplň práce: úklid kanceláří, chodeb, šaten, toalet apod. Pracovní doba: pondělí až pátek, ranní směna. Práce na HPP na zkrácený nebo plný úvazek, ale také DPP. Možnost zvolit si délku úvaz...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Nový Jičín, Frenštát pod Radhoštěm

    Před 1 dny