úklid na zkrácený úvazek/Bravantice

Jiří Geisler

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Nový Jičín Bílovec

Druh práce: Jiné

Před 3 dny

Brigáda

Nemůžete pracovat na celý úvazek? Firma Geisler přijme na zkrácený úvazek 4 hodiny denně zaměstnance-kyni na úklid v novém logistickém skladu v Bravanticích.

Pracovní doba: pondělí - pátek : 6:00 - 10:00
Náplň práce: úklid kanceláří, WC, chodeb, skladu.

Požadavky

  • zodpovědnost
    • spolehlivost

Nabídka

  • stálou práci na zkrácený úvazek/DPP
    • včasnou a pravidelnou výplatu
    • zázemí stabilní společnosti

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Vydělej si peníze JEDNODUŠE a HNED! Garantujeme Ti JISTÝ a STABILNÍ PŘIVÝDĚLEK! Pro našeho významného klienta působícího v oblasti logistiky – vnitrostátní a mezinárodní expresní přeprav...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Nový Jičín, Nový Jičín Nástup ihned Pro studenty

    Před 1 dny

  • Náplň práce: Hledáme spolehlivé a pečlivé pracovníky na třídění listovních zásilek a balíčků do našeho týmu v Mošnově. Docházka je dle domluvy, avšak upřednostňujeme uchazeče s docházkou min. 2–3× t...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Nový Jičín, Nový Jičín Noční Víkendové

    Před 5 dny