Uklízečka kancelářských ploch vhodná i pro OZP

Milan Přadka

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Nový Jičín

Druh práce: Jiné

Před 0 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 120 – 140 Kč / hod

O nás

Uklídová firma Milan Přadka s dlouholetou působností na českém trhu.

Náplň práce: Úklidové práce

Uklídové práce na zkrácený úvazek 4 - 6hod./denně vhodné i pro OZP.

Co od Vás očekáváme: Pečlivost a spolehlivost

Očekáváme pečlivost a spolehlivost.

Co Vám můžeme nabídnout: Dobré pracovní podmínky a zázemí

Dobré pracovní podmínky a zázemí.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hodil by se Vám přivýdělek s pravidelnou docházkou? Pokud ano, tak hledáme právě Vás! Pro známou českou přepravní společnost zajišťujeme výpomoc do skladu na manipulace s balíkovými zásil...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Nový Jičín, Nový Jičín Noční Víkendové

    Před 1 dny

  • Brigáda Staňte se lektorem kroužku Veselá věda. Vzhledem k rozrůstajícímu se zájmu dětí přibíráme do našeho týmu nové lektory. Hledáme přednostně lidi s praxí v práci s dětmi. Důležité je nadšení ...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Nový Jičín, Nový Jičín Od 18 let

    Před 2 dny