Kamerový dohled nad prodejnou - 130Kč/hod + bonusy, zálohy, flexibilní směny

LPS GUARD s.r.o.

Místo práce: Česká republika Náchod Královéhradecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 14 dny

Brigáda

Do svého přátelského pracovního týmu hledáme kolegy, kteří nám pomohou zajistit ostrahu supermarketu a hypermarketu v Náchodě.

Náplň práce:

- Ochrana a ostraha majetku klienta
- Pochůzková činnost
- Práce s kamerovým systémem
- Kontrola bezpečnosti v rámci objektu
- Eliminace nepoctivých zákazníků
- Jednoduchá administrativa
- Komunikace s policií

Pracovní pozice je vhodná pro cizince hovořící česky, studenty i aktivní důchodce, kteří chtějí pracovat v přátelském kolektivu.

Veškeré další podrobnosti a Vaše dotazy probereme na případné osobní schůzce.

Požadavky

  • Plnoletost
    • Trestní bezúhonnost
    • Chuť pracovat
    • Čistý TR
    • Certifikát strážného výhodou, nikoliv podmínkou

Nabídka

  • Dlouhodobá spolupráce - stabilní zaměstnání na DPP, popř. HPP
    • Plánování směn
    • Zálohy
    • Odměny, bonusy
    • Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace