Podle lokalit

Víkendová brigáda v supermarkete, Stříbro u Plzně

ABZAKOVO spol. s r.o.

Místo práce: Česká republika Tachov Plzeňský kraj Stříbro

Druh práce: Jiné

Před 17 dny

Brigáda

Hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici pokladní! Máte rádi práci s lidmi a umíte udržet pořádek v penězích? Připojte se k našemu týmu!

Náplň práce:

Obsluha zákazníků na pokladně
Práce s hotovostí a platebními terminály
Zajištění plynulého chodu pokladny

Požadavky

Příjemné a profesionální vystupování
Zodpovědný přístup k práci
Spolehlivost a týmového ducha

Nabídka

Mzdu 150 Kč/hod.
Docházkový bonus
Práci na ranní (7:00 -14:00) nebo odpolední směny (14:00 -21:00)
Pravidelné směny přes víkend
Stabilní pracovní prostředí v přátelském týmu