Hledá se Závozník/Skladník s řidičským průkazem pro pobočky v Ostravě!

21 Consult Group s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

Bubblify je revolucí v oblasti Bubble Tea. Zaměřujeme se na použití čerstvého ovoce a pečlivě vybraných ingrediencí k vytváření vysoce kvalitních nápojů, které překypují chutí. Naše moderně a trendy zařízené pobočky vytvářejí příjemnou atmosféru pro nezapomenutelný zážitek.

Aktuálně obsazujeme pozici Závozník/Skladník pro pobočky v Ostravě.

Náplň práce:
- závoz zboží KAŽDÉ PONDĚLÍ a PÁTEK v DOPOLEDNÍCH HODINÁCH na naše bary , které jsou umístěny v obchodních centrech - Avion shopping park Ostrava- Forum Nová Karolina - Futurum Ostrava
- naskladnění zboží na dané pobočce pomocí Dotypay
- zodpovědnost za sklad
- zodpovědnost za příjem a výdej zboží

✔Přidejte se k nám a staňte se součástí týmu, který je srdcem naší značky a přináší výjimečné služby zákazníkům.

Požadavky

  • zodpovědnost a spolehlivost
    • manuální zručnost a ochotu
    • ŘP skupiny B a zkušenosti za volantem
    • vlastní automobil
    • znalost práce na PC
    • dobrý zdravotní stav

Nabídka

  • uplatnění v prosperující firmě
    • přátelsky kolektiv
    • 140 Kč /h + prémie
    • proplacení nafty/ benzinu samozřejmostí

      ✔Připojte se k Bubblify a buďte součástí naší radostné jízdy!