Podle lokalit

Člen výjezdové skupiny

ABAS IPS Management s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 14 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 20.000 – 25.000 Kč / měsíc

Co od Vás očekáváme:

Společnost ABAS IPS Management s.r.o. působí již více než 30 let na trhu bezpečnostních služeb. Mezi poskytované služby patří fyzická ostraha, speciální bezpečnostní služby, pult centralizované ochrany, detektivní služby, kontrolní činnosti, návrh a realizace bezpečnostních systémů, bezpečnostní audity, správa nemovitostí a úklidové služby. Komplexní portfolio služeb umí poskytnout napříč celou Českou republikou, Slovenskem, Polskem a také v Maďarsku.

Náplň práce:

  • Kontrolní činnost svěřených objektů
  • Aktualizace databází a pokynů
  • Komunikace s klientem
  • Preventivní kontrolní činnost
  • Výjezd na poplachové události

Nabízíme:

  • Nástup možný ihned
  • Mzdové hodnocení – bezpečnostní pracovník od 116,10 Kč / hod. + zákonné příplatky za práci v noci, o víkendu a ve svátek
  • Další finanční odměny
  • získání zkušeností v oboru

Požadujeme:

  • Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • Profesionální vystupování
  • Loajalitu
  • Čistý trestní rejstřík
  • Certifikát Strážný (lze získat přes naši společnost)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Zbrojní průkaz výhodou