Podle lokalit

Kontrola kol na ráfkové lince 150/hod. - Ostrava

Enter-Prise Sorting, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 13 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 150 Kč / hod

O nás

Jsme ryze česká společnost poskytující třídící a kontrolní služby v automotive již od počátku roku 2005.
Hledáte stabilní práci? Je na Vás spoleh? Jste manuálně zruční a nevadí Vám třísměnný provoz?
Pokud ano, hledáme právě Vás!
Staňte se i Vy členy kontrolorů a kontrolorek kvality automobilových součástek.

Náplň práce:

  • Kontrola kol na ráfkové lince, různé typy kol, tato pozice je vhodná  pro muže, i fyzicky zdatné ženy starší 18ti let.
  • Manipulace s výrobky.
  • Práce ve stoje.
  • Práce na 8mi hodinovou směnu jen ranní směnu.
  • Víkendy volné.
  • Možnost přesčasů.

Co od Vás očekáváme:

Zodpovědnost a ochota při plnění zadaných úkolů a v docházce.
Pečlivost, spolehlivost, chuť a ochotu pracovat.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Smlouvu na DPP, po zapracování možnost HPP.
  • 8mi hodinnová ranní přesčasy možné.
  • Hrubá mzda 150 Kč/hod.
  • Práci v přátelském kolektivu.
  • Dlouhodobou spolupráci.
  • Příplatky za dobře odvedenou práci.
  • Podpora při zaučení.