Podle lokalit

Balení balíků pro eshop 130-165Kč/hod.

MIRA sparkle s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Frýdek-Místek Třinec

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

Do našeho týmu hledáme brigádníky na balení balíků, pro náš eshop.

Náplň práce:

pečlivé balení zásilek
doplňování a vybalování zboží
nakládka a vykládka zboží
lepení návodů

Směny po-ne od 6:00-16:00 (dle počtu balíků na daný den), může být kratší ale i delší
Práce je občas náročnější (nakládání a vykládání balíků), proto požadujeme dobrou fyzickou zdatnost (nic co by nezvládly i ženy)
Ideální pro studenty vysokých škol, čerstvé maturanty a všechny, kteří se nebojí práce.

Vážné zájemce rádi zaučíme a vše potřebné vysvětlíme.
Brigáda bude trvat do konce roku, tak neváhej a zašli nám svůj aktuální životopis a my se ti ozveme.

Požadavky

• dobrý zdravotní stav a fyzická kondice
• trestní bezúhonnost
• spolehlivost a pečlivost
• pravidelnou docházku dle domluvy
• věk 18+

Plusy: řidičský průkaz sk. B
ochota pracovat přesčas

Nabídka

• práce v příjemném kolektivu mladých lidí.
• plánování směn dopředu
• možnost se domluvit na dřívějším odchodu, nebo pozdějším příchodu.
• odměnu až 165 Kč/hod v termínu 16.12.-31.12.2024 (podmínkou 18 směn v měsíci)
•příplatek za víkend
• bonusy dle výkonu za docházku a šikovnost
• směny po-ne 6:00 – 16:00 hod (v závislosti na počtu objednávek)
• nástup možný ihned