Podle lokalit

Servírka/ČÍšník

Lucie Musálková

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 15 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 120 Kč / hod

O nás

Jsme málá rodinná hospůdka, do které nyní hledáme brigádníka/brigádnici na pozici Servírka/Číšník.

Náplň práce:

  • Jedná se o roznos nápojů a pokrmů, obsluha hosta.
  • Nástup možný ihned, pravidejlnější směny od května a poté na celé léto.
  • Práce je vždy přes týden od 15 hod a víkendy od 14 hod.

Co od Vás očekáváme:

  • Studenty/Studentky
  • Věk 18 let
  • Nástup možný ihned
  • Jedná se o směny v odpoledních hodinách
  • Nejlépe Ostrava - Poruba, Martinov
  • Ochota pracovat s lidmi
  • Spolehlivost a zodpovědný přístup
  • Zdvořilé a příjemné vystupování při jednání s hosty
  • Chuť učit se novým věcem
  • Smysl pro týmovou práci
  • Komunikativnost, úsměv a vstřícnost k ostatním

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práce v mladém kolektivu
  • Dobrá dostupnost MHD
  • Práce od 15 hod do max 21 hod
  • Občertvení na pracovišti
  • Peníze vyplacené jednou týdně

Zaujala Vás naše nabídka a chcete se stát součástí našeho týmu? V tom případě nám zašlete životopis skrze kontaktní formulář níže. Děkujeme!