Podle lokalit

ŘIDIČ - SKLADNÍK, 190Kč/h + 2000Kč/měsíc za řízení

Před 21 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 190 Kč / hod

O nás

Jsme dynamická firma zaměřená na úklidové služby, údržbu zeleně a zimní údržbu, a právě hledáme nové kolegy na dvě důležité pozice. Naše společnost si zakládá na spolehlivosti, pečlivosti a přátelském pracovním prostředí. Připojte se k nám a staňte se součástí stabilního týmu, kde si vážíme každého zaměstnance.

Náplň práce:

Hledáme spolehlivé kolegy na pozici řidiče a skladníka pro odpolední směny. Vaší hlavní náplní práce bude:

  • Svoz zaměstnanců z Kladna na místo výkonu práce do Úžic.
  • Vykládka a nakládka kamionů.
  • Následný svoz zaměstnanců zpět do Kladna.

Jedná se o práci pouze v odpoledních hodinách. Pokud máte zájem pracovat v dynamickém týmu a nevadí vám odpolední směny, jste ideálním kandidátem pro tuto pozici.

Co od Vás očekáváme:

  • především dochvilnost, pracovitost a praxe ve skladu výhodou

  • vhodné pro muže

  • řidičský průkaz sk. B - podmínkou

-trestní bezúhonnost** **

Co Vám můžeme nabídnout:

-nástupní mzdu od 190,-Kč/hod, + 2000Kč/měsíčně přípěvek za svoz

-odpolední směny (PO a ÚT od 12:00 - odjezd z Kladna v 11:00) (ST až PÁ 13:00 - odjezd z Kladna v 12:00),

-smlouvu DPČ,

-možnost záloh,

-mzdu vždy a včas na váš bankovní účet,

-prostředí moderních provozů,

-zázemí silné a stabilní společnosti.