Diamantové svíčky - výroba, expedice až 250,-Kč/hod

Diamantové svíčky s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 3 dny

Brigáda

Připojte se k našemu týmu v rodinné firmě a staňte se klíčovým článkem v našem dynamickém prostředí!

Pozice: Pracovník ve výrobním procesu a expedice

Lokalita: Ludgeřovice, blízko Ostravy

Typ úvazku: Brigáda s možností práce na plný úvazek

Náplň práce:
- Samostatná práce v rodinném podniku s různorodými úkoly
- Ranní směny od 9:00 - Všední dny
- Podílení se na výrobním procesu, práce s parfémy a přípravné práce
- Zajištění expedice zásilek
- Práce jak ve stoje, tak v sedě
- Občasné manipulace s břemeny do 25 kg

Požadujeme:
- Samostatnost, zručnost a zodpovědnost
- Dobré komunikativní schopnosti
- Fyzická zdatnost pro občasné zvedání těžších břemen
- Vlastní automobil je výhodou, ale není podmínkou
- Preferujeme nekuřáky, jelikož je naše pracoviště nekuřácké

Nabízíme:
- Zajímavou a pestrá práci v přátelském kolektivu
- Možnost dlouhodobé spolupráce pro 2 vybrané brigádníky po skončení vánočního období
- Zajímavé platové ohodnocení s mzdou až 250 Kč za hodinu

Pokud máte chuť přidat se k nám a stát se součástí úspěšného týmu, neváhejte nás kontaktovat a zašlete svůj životopis. Těšíme se na vaše přihlášky a věříme, že společně dosáhneme vynikajících výsledků!

Požadavky

Samostatnost
Zručnost
Zodpovědnost
Komunikativní schopnosti
Vlastní automobil výhodou

Nabídka

Zajímavé platové ohodnocení
Voňavá práce