Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Hledáme kreativního grafika pro práci na skvělých projektech!

Karamelkov, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Karviná Havířov

Druh práce: Jiné

Před 18 dny

Brigáda

Jsi student/ka vysoké nebo střední školy, který/á chce získat praxi a dovednosti v grafickém designu? U nás máš šanci! Hledáme někoho, kdo se nebojí výzev, má rád/a kreativní práci a chce tvořit zajímavý obsah pro sociální sítě, firemní zákazníky i interní projekty.

Co tě u nás čeká?

Tvorba grafiky a obsahu pro sociální sítě – reels, bannery, grafické návrhy... prostě všechno, co frčí.
Komunikace s firemními zákazníky – budeš v kontaktu s klienty, připravovat grafické podklady a řešit faktury.
Příprava grafiky pro tisk – naše produkty vypadají skvěle, a to díky tobě!
Práce v Adobe Illustratoru a Photoshopu – měl/a bys mít alespoň základní zkušenosti s těmito programy.

Požadavky

Kreativní myšlení a cit pro design – grafika tě musí bavit!
Zájem o tvorbu obsahu pro sociální sítě – reels a bannery jsou tvou denní rutinou.
Ochotu učit se nové věci – chceme, aby ses u nás rozvíjel/a a rostl/a.
Základní znalosti Adobe Illustratoru a Photoshopu – tohle jsou programy, se kterými budeš denně pracovat.
Možnost pracovat minimálně 15-20 hodin týdně – pracovní doba je flexibilní v rozmezí od 8:00 do 16:00, v tomto časovém okně si můžeš navolit směny.

Nabídka

Co ti nabízíme?

Práci v mladém a přátelském týmu – na kancelářích v centru Havířova.
Flexibilní pracovní dobu – snadno skloubíš práci se studiem.
Možnost růstu a získání zkušeností – u nás se naučíš vše, co budeš potřebovat do budoucna.
Motivační mzdu – odměníme tě podle toho, jak se ti u nás povede.
Zaujala tě tahle nabídka?

Pošli nám svůj životopis s fotografií a napiš pár vět o sobě. Rádi se s tebou setkáme a probereme možnosti spolupráce!

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáte přivýdělek s možností docházky na ranní, odpolední nebo noční směny? Tak hledáme právě Vás! Pro známou českou přepravní společnost hledáme výpomoc do skladu na ranní 5:00–12:00 h...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Ostrava-město, Ostrava Noční Víkendové

    Před 0 dny

  • Brigáda Hledáme nové kolegy - STRÁŽNÉ/ ostraha objektu OPAVA (Suché Lazce) 5/10 směn v měsíci směny denní a noční 12 hod fyzická a psychická odolnost Práce na PC (obsluha EPS, kamer a EZS, vá...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Opava, Opava Noční

    Před 1 dny