Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Hledáme brigádnice - koření a bylinky - Brigáda Havířov (140/hodina)

Jelínek & syn Profikoření, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Karviná Havířov

Druh práce: Jiné

Před 6 dny

Brigáda

Do potravinářského provozu s kořením v Havířově hledáme spolehlivé brigádnice (vhodné pro studentky střední a vysoké školy nebo ženy na mateřské dovolené) do mladého kolektivu. Volná pracovní místa jsou na pozici pracovnice ve výrobě potravin, práce vhodná pro zručné ženy.

Náplň práce:
-Práce s kořením a bylinkami
-Navažování, plnění, etiketování, vychystávání, práce se čtečkou a počítačem
-Kontrola kvality, balení, výdej a příjem
-Hygiena a dodržování hygienických postupů
-Důkladné čištění zařízení a pracovních pomůcek
-Z důvodu balení estetických balíčků práce vhodná pro zručné ženy

V pracovní dny pondělí až pátek:
-Pracovní doba dle domluvy (6:00 - 14:00, nejkratší směna 4 hodiny).
-Vhodné pro studentky střední a vysoké školy nebo ženy na mateřské dovolené.
-Minimálně 3x týdně na 4 hodiny
-Vyučení v oboru není nutné, vše zaučíme
-Předchozí práce s potravinami výhodou

Práce je vhodná pro uchazečky:
-vhodné pro studentky střední a vysoké školy nebo ženy na mateřské dovolené.
-manuálně zručné
-spolehlivé a samostatné
-ochotné učit se novým věcem
-s chutí pracovat a zodpovědným přístupem
-s výborným zdravotním stavem, fyzicky zdatné
-zdravotní průkaz pro práci v potravinářství výhodou

Nabízíme:
-Dohodu o provedení práce (DPP)
-Slevy na firemní výrobky
-Zaučení
-Různorodá práce
-Práce v mladém kolektivu
-Nástup dle dohody a možností uchazeče

Místo výkonu práce:
-Fryštátská, Havířov 735 64
-Dobrá dopravní dostupnost

Zastávka autobusů MHD a meziměstských:

Havířov, Prostřední Suchá – Sídliště
-Autobus MHD č. 401, 405, 406, 414, 419, 452, 455, 457, 463, 533, 583
-Autobus meziměstské
-č.452 Orlová
-č.455 Karviná
-č.457 Stonava
-č.463 Nošovice
-č.533 Karviná
-č.583 Karviná

Havířov, Prostřední Suchá - Budovatelů
-Autobus MHD č. 401, 405, 406, 414, 421, 452

Havířov, Prostřední Suchá - Modlitebna
-Autobus MHD č.405, 421

Nástup:
-ihned nebo po domluvě

UCHAZEČI O PRACOVNÍ MÍSTO SE MOHOU HLÁSIT TAKTO:

ODPOVĚDI NA TENTO INZERTNÍ PORTÁL: ANO ZÁJEMCI SE MOHOU TAKTO HLÁSIT.

EMAILEM: NE

TELEFONICKY: NE

OSOBNĚ: NE

V případě, že se ucházíte o pracovní místo a budete vybráni, kontaktujeme Vás do dvou dnů.
V opačném případě je již pracovní místo obsazeno nebo byl vybrán jiný kandidát.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Staňte se lektorem kroužku Veselá věda. Vzhledem k rozrůstajícímu se zájmu dětí přibíráme do našeho týmu nové lektory. Hledáme přednostně lidi s praxí v práci s dětmi. Důležité je nadšení ...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Karviná, Karviná Od 18 let

    Před 1 dny

  • Brigáda Hledáme spolehlivé a zodpovědné kolegyně a kolegy na pozici: Pracovník/ce úklidu Pracovní náplň: Úklidové práce kanceláří šaten a výrobních prostor. NÁSTUP MOŽNNÝ IHNED! Požadavky ...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Nový Jičín, Nový Jičín

    Před 2 dny