Podle lokalit

Brigádník - mytí nákupních vozíků s řidičským průkazem B

Kamil Kníchal

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 15 dny

Brigáda

Nabízíme brigádu zejména na letní měsíce červen – srpen 2024
V případě oboustranné spokojenosti možnosti i delší spolupráce a nárazové brigády po celý rok

Náplň práce:
mytí a údržba nákupních vozíků
řidič - převoz týmu a techniky na místo mytí a zpět

Místo práce: základna Ostrava – Mariánské Hory (výjezdní místo), denně výjezdy v rámci kraje a přilehlého okolí
Časová náročnost: většinou 8 h směny ve všední dny (obvyklý začátek v 8 h)
Vhodné pro: muže i ženy (práce je manuální, ale zatížení není nadlimitní pro ženy)

Práce probíhá nejčastěji ve dvoučlenných týmech
Výplata buď měsíčně nebo každých 14 dní dle domluvy

Požadavky

řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič, beztrestnost, bezúhonnost, min. věk 18 let, pečlivost a zodpovědnost za dokončení a provedení svěřeného úkolu,

Nabídka

odpovídající ohodnocení, přátelskou atmosféru a na základně dobré espresso :)