Úklid kanceláří a provozu - HPP, DPP - vhodné pro ID (Ostrava - Kunčice)

CLEANCAT s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 11 dny

Brigáda

Náplň práce: úklid kanceláří, společných prostor, sociálních zařízení a provozních prostor.
Pracovní doba: pondělí až pátek, ranní směna, 6:00 až 14:00 hod. (délka směny 4 - 8 hod./den).

Požadavky

Práci na DPP nebo HPP na zkrácený úvazek.

Nabídka

Místo je vhodné pro invalidní osoby - těm nabízíme práci na HPP a náborový příspěvek ve výši 12 000 Kč/rok.
Nástup: ihned.
Místo výkonu práce: Ostrava - Kunčice, ul. Vratimovská