BRIGÁDA - Řidič dodávky do 3,5t - Písek

Před 7 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 150 Kč / hod

O nás

Hledáte krátkobou brigádu a máte zkušenosti s řízením dodávky? Tato pracovní příležitost čeká přímo na Vás.

Co by Vás v práci čekalo?

  • termín brigády:* 01.07. - 14.07.*
  • pracovní doba: 04:00 - 10:00
  • rozvoz obědů v gastronádobách
  • trasa rozvozu Písek - Příbram - Čenkov - Zdice a zpět

Co u nás budete pro začátek potřebovat?

  • řidičský průkaz sk. B
  • zkušenosti s řízením dodávky

Co Vám můžeme nabídnout:

  • DPP - 150 kč/hod
  • oběd za 30 kč
  • peníze jsou na Vašem účtu vždy do 5. dne v měsíci
  • směny od pondělí do pátku – víkend patří vám, ne práci

*Adresa práce: *Restaurace ARAMARK ve firmě Jitex s.r.o., U Vodárny 1506, 397 01 Písek

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: -Počítání různého zboží a následné zadávání do skeneru -Typ úvazku DPP, týdenní vyplácení -Možnost kariérního růstu Co od Vás očekáváme: -Účast na noční inventuře 24.06. nutností -Spol...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Ostrava-město, Ostrava Noční Od 18 let

    Před 0 dny

  • Brigáda Chcete si přivydělat a máte volné víkendy? Máme pro vás job! • Operativní podpora prodejního týmu. • Komunikace se zákazníky a asistence při uzavírání obchodů na pobočce. • Prezentace voz...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Ostrava-město, Ostrava Pro studenty Víkendové

    Před 1 dny