Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Uklízečka kancelářských ploch vhodná i pro OZP

Milan Přadka

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Nový Jičín

Druh práce: Jiné

Před 2 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 120 – 140 Kč / hod

O nás

Uklídová firma Milan Přadka s dlouholetou působností na českém trhu.

Náplň práce: Úklidové práce

Uklídové práce na zkrácený úvazek 4 - 6hod./denně vhodné i pro OZP.

Co od Vás očekáváme: Pečlivost a spolehlivost

Očekáváme pečlivost a spolehlivost.

Co Vám můžeme nabídnout: Dobré pracovní podmínky a zázemí

Dobré pracovní podmínky a zázemí.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Kurýr pro rozvoz jídla na foodora.cz

    Coweo Technologies s.r.o.
    140 – 200 Kč / hod

    O nás Baví tě řízení a rád komunikuješ s lidmi? Hledáš práci, kde budeš mít *dobré finanční ohodnocení? *Tak to ti držíme místo u nás v týmu! V současné době hledáme kurýry na rozvoz jídla pro spole...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Frýdek-Místek, Třinec

    Před 3 dny

  • Brigáda Česká bezpečnostní služba s dlouholetou tradicí příjme pro Ostravu STRÁŽNÉ. 12- ti hodinové denní a noční směny v nepřetržitém provozu. Vhodné pro invalidní a starobní důchodce. Požadavky...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Ostrava-město, Ostrava Noční

    Před 5 dny