Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Úklid - práce na HPP/DPP - ranní směna (Frenštát pod Radhoštěm)

Před 12 dny

Brigáda

Náplň práce: úklid kanceláří, chodeb, šaten, toalet apod.
Pracovní doba: pondělí až pátek, ranní směna.
Místo výkonu práce: Frenštát pod Radhoštěm

Požadavky

dlouhodobou spolupráci, spolehlivost a pečlivost.

Nabídka

práci na HPP na zkrácený nebo plný úvazek, ale také DPP. Možnost zvolit si délku úvazku.
Mzda: 120 Kč/hod.
Místo je vhodné pro invalidní osoby. Těmto osobám nabízíme práci na HPP a náborový příspěvek až do výše 12 000 Kč/rok.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Servirka


    120 Kč / hod

    O nás Jsme málá rodinna hospůdka :) Náplň práce: Do zavedené hosůdky hledáme brigádnici - studentku . Jedná se o roznos nápojů a pokrmů,obsluha hosta. Nastup možný ihned ,pravidejlnější směny od ...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Ostrava-město, Ostrava Na léto 2021 Pro studenty Víkendové

    Před 2 dny

  • Jak bude vypadat Váš pracovní den: Ruční / strojové třídění balíkových zásilek a manipulace se zásilkami. Vykládka / nakládka zásilek z poštovních vozidel a jejich příprava k expedici. Vyúčtování zá...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Nový Jičín, Mošnov Noční Od 18 let

    Před 3 dny