Podle lokalit

ŘIDIČ - VODOHOSPODÁŘSKÝ TECHNIK

Pragolematik s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Karviná

Druh práce: Jiné

Před 3 dny

Brigáda

Do našeho kolektivu přijmeme posilu v podobě řidiče - technika s řidičským průkazem skupiny B

CO VÁS ČEKÁ

Čeká vás zajímavá a rozmanitá práce, která vám rychle uteče. Dostanete se na místa, kam se obyčejný člověk nedostane, získáte nové zkušenosti, zážitky a užijete si i dost legrace.

Víme, že pozice čistič kanalizace nezní moc vznešeně, ale jde o vysoce odbornou práci s moderní technikou. Ale nemusíte se toho bát, praxi nepotřebujete. Ze začátku budete součástí dvojčlenné posádky a zkušený kolega vás vše naučí. Stačí jen selský rozum a chuť do práce.

NÁPLŇ PRÁCE obsluha a řízení speciální techniky a s tím spojené práce při čištění kanalizace tlakovou vodou čištění domovních odpadů pomocí čistící spirály

čištění domovních přípojek tlakovou vodou

spolupráce při revizích, frézování a bezvýkopových opravách kanalizace

obsluha výkonných sacích vozů a práce při sání a čištění jímek a tukových lapolů

údržba a úklid svěřené techniky

Požadavky

řidičský průkaz sk. B

dobrou fyzickou zdatnost

loajalitu k firmě, spolehlivost, poctivost

technické myšlení (selský rozum)

ochotu učit se novým věcem a postupům

instalatérské zkušenosti výhodou

Nabídka

Flexibilní pracovní dobu

zajímavou a rozmanitou práci, která vám rychle uteče

přeškolení na technika pro kamerové prohlídky kanalizace, nebo na práci s roboticky řízenou frézou a bezvýkopové opravy kanalizace

příplatek za plánované práce o víkendu (tyto práce nejsou moc často a hledáme vždy dobrovolníky, kteří si chtějí přivydělat)

přátelskou rodinnou atmosféru, plus kolegy, kteří si navzájem pomáhají

praxe není potřeba, vše vás naučíme