Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

VALCÍŘ/KA PRO NOVÝ PROVOZ VČ. NÁBOROVÉHO PŘÍSPĚVKU 25.000,-

AL INVEST Břidličná, a.s.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Bruntál Břidličná

Druh práce: Jiné

Před 4 dny

Brigáda

Válcování dle denního plánu a technologické dokumentace (síla, tolerance válcovaného materiálu, popisování), oddělovat neshodné výrobky.
Ovládat rovnačku a posouvat pás do válcovací stolice, navádět válcovaný materiál na cívku navíječky.
Provádět předepsanou údržbu stroje a podílet se na výměnách pracovních a opěrných válců.
Podílet se na chodu olejového hospodářství, kontrolovat a doplňovat stav válcovacího oleje.
Třídit, popisovat a likvidovat odpad z procesu válcování.
Navrhovat opatření na snížení rizika neshodných výrobků při válcování a manipulaci s materiálem.

Požadavky

SOU/SŠ
Vazačský a jeřábnický průkaz, případně průkaz VZV (řízení motor. vozíku) je také vítán, ale není podmínkou
Aktivní přístup k řešení problémů, k práci
Ochotu pracovat ve směnném nebo nepřetržitém provozu
Zručnost, pečlivost
Aktivní přístup k řešení problémů, k práci
Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
ŘP sk. B

Nabídka

Práci na novém moderním stroji, vč. čistého pracovního prostoru
Zaškolení na danou pozici v rámci společnosti je samozřejmostí.
DÁLE NABÍZÍME ŠIROKOU ŠKÁLU ZAMĚSTNANECKÝCH BENEFITŮ:
25 dní řádné dovolené (za odpracovaný kalendářní rok)
Příspěvek na penzijní připojištění
Příspěvek na dojíždění do zaměstnání
Odměna za přítomnost na pracovišti
Příspěvek na stravování (zvýhodněné ceny obědů /vlastní závodní jídelna)
Nadstandardní příplatky za směnnost, za práci v noci a o víkendech
Stabilizační odměna za odpracovaná léta ve společnosti (pracovní jubileum)
Kulturní, společenské a sportovní akce pro zaměstnance
Odborné, rozvojové a jazykové vzdělávání
Permanentka – volné vstupy na bazén v Břidličné
Rekondiční pobyty
Roční odměny (bonusy) v závislosti na hospodářském výsledku
13. plat

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáte přivýdělek k důchodu, mateřské nebo i k Vašemu současnému zaměstnání? Jste ranní ptáče a rád/a se pohybujete venku? ANO? Pak hledáme právě Vás…spolehlivého a zodpovědného doručo...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Nový Jičín, Frenštát pod Radhoštěm

    Před 0 dny

  • O nás Stabilní česká společnost s působností na trhu od roku 1992 v oblasti bezpečnosti a technologií. Náplň práce: Ostraha ve skladu  Směny 12h (ranní 7-19 hod, noční 19-7 hod) Komunikace s klien...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Ostrava-město, Ostrava Noční Od 18 let

    Před 3 dny