Ruční nebo strojní úklid - práce na HPP/DPP (Ostrava - Hrabová)

CLEANCAT s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 15 dny

Brigáda

Hledáme úklidové pracovníky, kteří budou provádět ruční nebo strojní úklid.
Náplň práce: úklid průmyslového provozu, kanceláří, společných prostor a soc. zařízení.
Pracovní doba: pondělí až pátek, 6:00 - 14:00 / 14:00 - 22:00 / 22:00 - 6:00 hodin (lze si sjednat s vedoucím pracovníkem i jednosměnný provoz).
Nástup: ihned.
Místo výkonu práce: Ostrava - Hrabová

Požadavky

spolehlivost, pečlivost a dlouhodobou spolupráci.

Nabídka

práci na HPP nebo DPP. Možnost přesčasové práce o víkendech.
Mzda: ruční úklid - 112,50 až 120 Kč/hod., strojní úklid - 116,10 až 123,80 Kč/hod. + zákonné příplatky.
Místo je vhodné pro invalidní osoby. Těmto osobám nabízíme práci na HPP a navíc náborový příspěvek až do výše 12 000 Kč/rok.