Hledáme uklízečku - Úklid prodejny Adidas v POP Outlet Tuchoměřice, Praha Západ

GR Glanc real estate s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 1 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 15 dny

Brigáda

Hledáme spolehlivou a pečlivou osobu na pozici Uklízečka pro úklid prodejny Adidas v POP Outlet Prague.

Náplň práce:
Pravidelný úklid prodejních prostor, zázemí a sociálních zařízení
Udržování čistoty a pořádku v prodejně
Doplňování hygienických potřeb
Další úkoly dle potřeb zaměstnavatele

Pracovní doba:
Pondělí, úterý, středa, pátek, sobota a to v čase 8:00 - 10:30 hod.

Požadavky

Požadujeme:
Spolehlivost, pečlivost a samostatnost
Předchozí zkušenosti na podobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou
Flexibilitu a ochotu pracovat dle domluvy

Nabídka

Nabízíme:
Stabilní práci v příjemném prostředí prestižní prodejny
Práci na zkrácený úvazek
Odpovídající finanční ohodnocení 12.000 Kč/měsíc
Možnost dlouhodobé spolupráce
Nástup:
Ihned nebo dle dohody
Pokud máte zájem o tuto pozici, zašlete nám prosím svůj životopis nebo nás kontaktujte telefonicky.
Těšíme se na spolupráci s Vámi!