Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Postřikové práce, pomocné práce v lese

Ondřej Kostka

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Opava

Druh práce: Jiné

Před 14 dny

Brigáda

Hledáme 4 kandidáty na výše zmíněné pozice. Jedná se o jednoduchou činnost - chození se zádovým postřikovačem a aplikace postřiku, fyzicky namáhavější, ale taky žádná hrůza.

Postřikové práce - Práce s postřikovačem, chození v řadách při aplikaci postřiku.

Více info telefonicky, v mailu prosím uvedte svuj telefon.

Požadavky

Schopnost snášet fyzickou práci, dochvilnost, spolehlivost, poctivost

Nabídka

Plat od úkolu, dobrou partu, možnost firemního vozu, zaškolení.

Mzda 1200-45000

Štítky:

Podobné inzeráty

  • O nás Barrandov Studio a.s. – jsme srdcem filmu již přes 90. let. Jako produkční centrum filmového průmyslu poskytujeme zázemí filmařům z celého světa - stavíme filmové dekorace, dodáváme kostýmy a r...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha Pro studenty

    Před 0 dny

  • Náplň práce: Máš rád fotografování? Chceš pracovat v pěkném prostředí u moře ? Chceš získat zkušenosti mimo domov se zaměstnáním, ke kterému patří ubytování, strava a pojištění. Staň se hotelovým fo...

    Česká republika S ubytováním

    Před 0 dny