Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Úklid v domácnosti

Dextrum Fulfillment, a.s.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Karviná Orlová

Druh práce: Jiné

Před 12 dny

Brigáda

Hledáte malou brigádu na 4 hodinky jednou týdně? Jste pořádkumilovná a čistotná osoba, které nevadí pracovat v dopoledních hodinách, nejlépe ve čtvrtky? Ozvěte se nám, rádi vám řekneme více.

NÁPLŇ PRÁCE
- Pravidelný úklid domácnosti Orlová nebo Karviná

Požadavky

CO OD VÁS OČEKÁVÁME
- Pečlivost, zodpovědnost a samostatnost
- Spolehlivost a dochvilnost
- Pravidelnou docházku
- Řidičský průkaz výhodou
- Čistý trestní rejstřík

Nabídka

CO VÁM NABÍZÍME
- Práce na cca 4 hodiny
- Dlouhodobou spolupráci

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Pozice Prodejní poradce/ Sales Advisor může být jak zábava, tak skvělá příležitost, jak si vydělat peníze nebo šance k vašemu rozvoji. Může to být začátek dlouhodobé kariéry v dynamické módní společno...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha Od 18 let

    Před 2 dny

  • O nás Buďte neustále v pohybu a zamilujte si práci na cestách. Váš pracovní den nikdy nebude stejný a budete pokaždé potkávat nové lidi. Právě teď totiž hledáme milé, spolehlivé a zodpovědné kolegy n...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Přerov, Přerov Na léto 2021 Pro studenty Víkendové

    Před 0 dny