BRIGÁDA zpracovaní ryb | Ranní směna 152-176kč/hod.

MANPOWER

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 6 dny

Hledáme šikovné brigádníky na zpracování ryb! Naše provozovna se nachází poblíž Pasohlávek. Připojte se k našemu týmu a získejte atraktivní mzdu s bonusy a bezplatnou dopravu z Brna!

Popis pozice:

  • Kuchání, filetování a porcování ryb dle stanovených postupů.
  • Mytí a příprava ryb k balení pro další distribuci.
  • Úklid pracovního prostoru po zpracování ryb, včetně čištění nástrojů a pracovních ploch.

Profil kandidáta:

  • Spolehlivost a zodpovědnost
  • Ochota pracovat v týmu
  • Flexibilita a schopnost přizpůsobit se různým pracovním podmínkám
  • Zkušenosti v oboru nejsou nutné. Vše potřebné vás rádi naučíme

Nabízíme:

  • Bezplatná doprava z Brna do provozovny
  • Atraktivní mzda s možností bonusů
  • Práce v přátelském a dynamickém kolektivu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY