Brigáda v McDonald's u OC Olympia; mzda 130,-/h

McDonald's

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Mladá Boleslav

Druh práce: Jiné

Před 10 dny

Brigáda

"Jsme na lovu! Na lovu těch, kteří hledají dlouhodobou brigádu a mají chuť se do života něco naučit!"

Hledáme zodpovědné a ambiciózní brigádníky.

Požadavky

  • Zájem o dlouhodobou brigádu.
    • Odpovědnost a ochotu odpracovat minimálně 60 hodin měsíčně.
    • Chuť odpracovat polovinu víkendových dní v měsíci, včetně státních svátků.

Nabídka

  • Mzdu 130,-/hodina.
    • 10% příplatky za práci o víkendu.
    • 100% příplatky za práci ve státní svátek.
    • Zábavný a přátelský kolektiv.
    • Možnost rychlého kariérního růstu.
    • 50% slevu na stravování.
    • Nápoje v pracovní době zdarma.
    • Benefitní kartu, se kterou získáš slevy na jídlo napříč restauracemi McDonald's.

      Pokud tě naše nabídka zaujala, na nic nečekej a odpověz na tento inzerát. Budeme se na tebe těšit.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáte přivýdělek k důchodu, mateřské nebo i k Vašemu současnému zaměstnání? Jste ranní ptáče a rád/a se pohybujete venku? ANO? Pak hledáme právě Vás…spolehlivého a zodpovědného doručo...

    Česká republika, Středočeský kraj, Mladá Boleslav, Mladá Boleslav

    Před 0 dny

  • Brigáda Hledáme šikovné a spolehlivé brigádníky do prodejny GATE v Mladé Boleslavi. Máš potřebu, zájem a čas přivydělat si brigádou při zaměstnání, mateřské dovolené nebo důchodu? Jsi u nás vítán!...

    Česká republika, Středočeský kraj, Mladá Boleslav, Mladá Boleslav Od 18 let

    Před 3 dny