Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Bezpečnostní pracovník/strážný

TOP security s.r.o.

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Mladá Boleslav

Druh práce: Jiné

Před 11 dny

Brigáda

NOKIKA s.r.o. hledá bezpečnostního pracovníka pro objekt v Mladé Boleslavi
12-ti hodinové směny (den/noc)

Požadavky

• Čistý trestní rejstřík
• Certifikát ,,Strážný,,
• Nástup ihned

Nabídka

Nabízíme:
• Platové ohodnocení 120,- Kč/hod + pravidelné odměny
• Možné dlouhodobá brigáda nebo pracovní poměr
• Zaškolení, možnost záloh

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáte přivýdělek k důchodu, mateřské nebo i k Vašemu současnému zaměstnání? Jste ranní ptáče a rád/a se pohybujete venku? ANO? Pak hledáme právě Vás…spolehlivého a zodpovědného doručo...

    Česká republika, Středočeský kraj, Mladá Boleslav, Mladá Boleslav

    Před 2 dny

  • Brigáda Péče o stávající obchodní partnery Kontrola kontaktních údajů, doplnění potřebných informací Zpracování poptávek, nabídek. Částečně práce v terénu Práce možná na zkrácený úvazek 4hod. Po...

    Česká republika, Středočeský kraj, Mladá Boleslav, Mladá Boleslav

    Před 2 dny