Sklad Nupaky-ranní-svoz zajištěn z Roztyl - 185Kč/h+příplatk

Agentura STUDENT s.r.o.

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Praha-východ Nupaky

Druh práce: Jiné

Před 3 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 185 – 242 Kč / hod

Náplň práce:

Pro našeho klienta, jednoho z největších tuzemských dodavatelů autodílů a autodoplňků, hledáme brigádníky do skladu.

Nově postavený sklad v Nupakách je automatizovaný, moderně vybavený včetně nadstandardně zařízeného sociálního zázemí.Pracoviště splňuje nejvyšší možné standardy.

Hledáme hlavně brigádníky pro dlouhodobou spolupráci, kteří by docházeli:

  • Po-Pá vždy 7-15h minimálně do konce roku!

  • zaskladňování zboží

  • vyskladňování zboží

  • nanášení zboží

  • příprava objednávek na expedici

  • další pomocné skladové práce

Co od Vás očekáváme:

  • věk min. 18 let

  • výpis z rejstříku trestů

  • fyzická zdatnost

  • pracovitost, zodpovědnost, samostatnost

  • možnost pracovat od pondělí do pátku

Co Vám můžeme nabídnout:

  • jistou brigádu na několik měsíců

  • denní vyplácení

základní mzda - 185,00 Kč/hod za noční směny

Odměna za docházku: 20Kč/ za každou odpracovanou hodinu (při splnění 120h/měsíc)

  • bonus 0-37Kč/h dle výkonu