Brigáda ve skladu | kompletace objednávek | ranní směna | Pardubice

Manuvia, a. s., organizační složka

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 0 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 120 – 130 Kč / hod

Náplň práce:

  • Vychystávání zboží podle objednávek
  • Zaskladňování zboží
  • Balení objednávek

Co od Vás očekáváme:

  • Ochotu plnit zadané úkoly
  • Ochotu pracovat na ranní směnu
  • Minimální věk 18 let

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Brigádu POUZE NA RANNÍ SMĚNY
  • MZDU až 150 Kč/hod (120 Kč/hod. + bonus až 30 Kč/hod.) 💸
  • Práci v čistém a tichém prostředí
  • Možnost dlouhodobé spolupráce 🤝
  • Přátelský kolektiv
  • Pravidelný kontakt s koordinátorem po dobu zaměstnán