Podle lokalit

Kontrolní práce v automobilce až 160/hod. Vyškov

Enter-Prise Sorting, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Vyškov

Druh práce: Jiné

Před 22 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 140 – 160 Kč / hod

Náplň práce:

Vizuální kontrola kvality, kontrola kvality plastové výrobky, třídění drobných pokovených součástek.
Práce je náročná na pozornost a oči, jde o drobné tečky.
Ukládání výrobků dle požadavků.
Osmihodinová pracovní doba, ranní směna a odpolední směna.
Práce vhodná pro ženy i muže starší 18ti let.

Co od Vás očekáváme:

Dobrý zrak, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, chuť pracovat.
Manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost, všímavost.
Požadujeme, dodržet naplánované směny a ochotu pracovat na směny ranní 6:00 -14:00, odpolední 14:00 - 22:00 hod.

Co Vám můžeme nabídnout:

Ranní směna.
Smlouva na DPP .
Hrubá mzda 140 Kč/ hodinu.+ 10 Kč/hod. za dobře vykonanou práci + 10Kč/hod. docházkový bonus.
Práce v přátelském kolektivu a moderním prostředí.
Kvalitní zaškolení, podpora při zapracování s dohledem zkušeného pracovníka.
Nástup IHNED, nebo po dohodě.
Jde o brigádu, více informací při telefonickém pohovoru.