Strážný/á v Měšicích!

SECURITOR s.r.o.

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Mělník

Druh práce: Jiné

Před 11 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 100 – 140 Kč / hod

O nás

Hledáte stabilní a smysluplnou práci v oblasti bezpečnosti? Připojte se k nám a podílejte se na ochraně našich klientů s využitím nejmodernějších technologií a dohledového centra! Jsme zavedená bezpečnostní agentura s pevnou pozicí na trhu a právě hledáme nové kolegy.

Náplň práce:

  • Obchůzková činnost v areálu, kde budete zajišťovat bezpečnost pomocí čipovacího systému
  • Stabilní a dlouhodobá práce s moderními technologiemi

Co od Vás očekáváme:

  • Dobrý zdravotní stav pro pravidelné obchůzky
  • Čistý trestní rejstřík
  • Ochotu nastoupit ihned a minimální věk 21 let

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Pracoviště v lokalitě Měšice
  • Odměnu od 100 Kč čistého/hod. a možnost dalšího růstu
  • Příležitost pracovat v dynamickém prostředí s přátelským kolektivem

Pokud hledáte práci, kde budete skutečně důležití, a chcete nastoupit co nejdříve, neváhejte nás kontaktovat! Těšíme se, až Vás přivítáme v našem týmu.