Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Poď pracovať do skladu, Práca na 2 zmeny a voľné víkendy s nástupom ihneď

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 2 dny

Brigáda

Hľadáme pracovníkov do moderného skladu výrobnej spoločnosti priamo v Komárne. Pracujeme s ľahkým a s čistým tovarom v dvojzmennej prevádzke, v noci a cez víkend máme vždy voľno.
Nástup je možný ihneď, bez pohovoru :
- pozícia Picker : mzda od 5,00 €/h (skenovanie , balenie tovaru podľa objednávok )

Požadavky

Hľadáme pracovníkov do moderného skladu výrobnej spoločnosti priamo v Komárne. Pracujeme s ľahkým a s čistým tovarom v dvojzmennej prevádzke, v noci a cez víkend máme vždy voľno.
Nástup je možný ihneď, bez pohovoru :
- pozícia Picker : mzda od 5,00 €/h (skenovanie , balenie tovaru podľa objednávok )

Nabídka

  • práca s ľahkým tovarom
    • pozícia je vhodná pre každého, všetko ťa naučíme
    • nástup ihneď, bez pohovoru
    • stabilná a medzinárodná spoločnosť
    • teplá strava v jedálni len za 1€
    • bezplatná doprava z Komárna aj zo širokého okolia
    • môžeš prísť aj na bicykli, alebo peši
    • privyrobenie si počas nadčasových zmien

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáte brigádu v OLOMOUCI? Máte zájem o dlouhodobou a pohodovou brigádu? Tak tato nabídka je určena právě pro Vás! Pro našeho významného klienta hledáme šikovné brigádníky na pozici vych...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc Pro studenty

    Před 4 dny

  • Náplň práce: VYUŽIJ SVŮJ VOLNÝ ČAS a vydělej si pěkné peníze. MZDU můžeš mít na účtu KDYKOLIV SI ŘEKNEŠ! Nastoupit můžeš IHNED, žádné čekání! Pro známou spediční společnost se sídlem v HOLUBICÍCH (cc...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-město, Brno Nástup ihned Noční

    Před 5 dny