Podle lokalit

Obsluha v herně 130 - 220Kč/h

David Němec

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Mělník Kostelec nad Labem

Druh práce: Jiné

Před 22 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 130 – 220 Kč / hod

O nás

Jsme herna bar od roku 2012. Hledáme brigádníka na pozici - Obsluha v herně (m/ž).

Náplň práce:

  • obsluha za barem
  • obsluha videoloterních terminálů

Co od Vás očekáváme:

  • praxe v oboru
  • spolehlivost
  • samostatnost
  • trestní bezúhonnost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • příjemné pracovní prostředí
  • nástup možný ihned
  • krátký/dlouhý týden (směna 12 hodin) - možnost dohody
  • spropitné a peníze od hráčů pro obsluhu