Kamerový dohled nad prodejnou, mzda 180,-/hod., zálohy, odměny

LPS GUARD s.r.o.

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Mělník Kralupy nad Vltavou

Druh práce: Jiné

Před 7 dny

Brigáda

Do svého kamarádského týmu hledáme kolegy, kteří nám pomohou zajistit ostrahu na prodejně v Kralupech nad Vltavou!

Přijmeme muže i ženy na kamerový dohled nad prodejnou.

Náplň práce:

- kamerový dohled nad prodejnou
- obchůzky po prodejní ploše
- eliminace krádeží
- plánování směn podle Vašich časových možností

Požadavky

  • čistý rejstřík trestů
    • spolehlivost
    • 18+

Nabídka

  • mzdu 180Kč/hod
    • flexibilní plánování směn
    • zálohy na mzdu
    • férový přístup
    • odměny za záchyty
    • možnost dlouhodobé spolupráce
    • zázemí stabilní společnosti