Pracovník/pracovnice recepce a ostrahy - Postřižín (u Odolené Vody, Kralup)

A-ROYAL Service s.r.o.

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Mělník Postřižín

Druh práce: Jiné

Před 0 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 130 – 140 Kč / hod

Náplň práce:

Přijmeme pracovníka/pracovnici personální vrátnice v Postřižíně blízko Kralup/Odolené Vody.
Jedná se o 12-ti hodinové směny - 6:30 - 18:30h (denní, noční).

-zapisování a hlášení návštěv

-kontrola při odchodu

-EPS, EZS

-kamerový systém

Nástup možný ihned.

Co od Vás očekáváme:

Čistý trestní rejstřík

Nutná znalost práce na PC

Spolehlivost.

Výhodou certifikát strážného.

Co Vám můžeme nabídnout:

Práce na DPP - 130,-/hodinu + příplatky