Podle lokalit

Uklizečka

Čistonoš s.r.o.

Místo práce: Česká republika Cheb Karlovarský kraj Mariánské Lázně

Druh práce: Jiné

Před 34 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 113 – 168 Kč / hod

O nás

Čistonoš uklízí v Mariánských Lázních a Tachově již 8 let.

Zaměřujeme se převážně na úklidy společných prostor v bytových domech. Ale umíme toho mnohem více. Úklidy kanceláří, generální úklidy po rekonstrukcích a malování, nebo postavební úklidy. Umíme generální úklidy domů, mytí oken. Vyklízíme a odvážíme půdy a sklepy a tak dále.

Pro lidi, které baví úklid nabízíme dlouhodobé i krátkodobé brigády či pracovní poměr.

Jestli vás úkldi baví a umíte ho dobře, vyjdeme maximálně vstříc vašim možnostem a požadavkům.

Jediné, co očekáváme a v čem každého podpoříme je, aby výsledek úklidu byl perfektní.

Náplň práce:

Pro pobočku v Mariánských Lázních hledám posily na pozici úklidový pracovník – čistonoš.

Mám zájem o spolupráci s poctivými a zodpovědnými lidmi, kteří jsou schopni precizně pracovat a úklid je baví.

Nabízím možnost brigády (DPP / DPČ), zkráceného úvazku, to vše po vzájemné dohodě. Krátkodobě i dlouhodobě.

Co váš v našem týmu čeká?

Precizní zaškolení (vysvětlíme a ukážeme vám všechny postupy, přípravky a standardy kvality).
Flexibilní pracovní doba (umíme se přizpůsobit vašim časovým preferencím).
Pohodový kolektiv (dbám o to, aby členové mého týmu a zaměstnanci firmy byli spokojeni).
Pohodový, chápavý, spravedlivý, ale přísný šéf.

Jak práce probíhá?

V 8 ráno začátek na našem zázemí.
Rozdělení do týmů (každý dostane konkrétní domy, které za daný den uklidí).
Rozvoz na baráky.
Konec nejčastěji ve 14 hodin. Dle domluvy dříve či později.

Co budete uklízet?

Nejčastěji budete zametat a vytírat chodby v panelácích a bytových domech.
Tam, kde mají výtah, tam budete čistit interiér výtahové kabiny.
Pravidelně budete čistit vchodové dveře.
Čas od času vás požádám o mytí oken.
Ojediněle budete uklízet po rekonstrukcích, malování, stěhování… prostě generální úklidy se vším všudy.
Někteří naši klienti mají zájem o úklidy kancelářských prostor a domácností, takže i toto připadá do úvahy.

Co od Vás očekáváme:

Zodpovědnost, preciznost, týmové chování.

Co Vám můžeme nabídnout:

Flexibilní pracovní dobu, získání nových zkušeností v oblasti úklidu, pohodový tým, lidské a férové jednání.

V případě, že budete chodit do práce dle naší dohody, že se naučíte naše standardy kvality a budete podle nich pracovat, pak vám rádi dáme k minimální základní mzdě bonus až 50%. Takže o tom, jestli budete mít 113 nebo 168 Kč hrubého rozhodujete sami.