Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

OSTRAHA - DOZOR OBJEKTU

INDUS PATROL, spol. s r. o.

Místo práce: Česká republika Louny Podbořany Ústecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

Hledáme nové kolegy na ostrahu - dozor objektu NET4GAS v obci Sýrovice.
Pozice je vhodná i pro osobu OZP.
Směny Po - Pá 14 - 7 hod, víkendy denní / noční.

Náplň práce:
nenáročná práce - dozor nad objektem

Požadavky

čistý trestní rejstřík
vlastní automobil (dozor je vykonáván z auta)

Nabídka

mzda 120 Kč/hod + příplatky
řádné zaškolení
pravidelnou mzdu

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Hledáme nové kolegy na ostrahu - dozor objektu NET4GAS v obci Sýrovice. Pozice je vhodná i pro osobu OZP. Směny Po - Pá 14 - 7 hod, víkendy denní / noční. Náplň práce: nenáročná práce - ...

    Česká republika, Louny, Podbořany, Ústecký kraj Noční Víkendové

    Před 1 dny

  • Brigáda Hledáme 2 zkušené zedníky na zateplení a fasádu v Opačně. Nástup ihned. Požadavky Zkušenosti, spolehlivost Nabídka Zajímavé finanční ohodnocení ...

    Česká republika, Louny, Rychnov nad Kněžnou, Opočno, Opočno, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj Nástup ihned

    Před 3 dny