Podle lokalit

Operátor/ka výroby v potravinářství - DPP či HPP

Portola, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Louny Ústecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 2 dny

Brigáda

Pro náš výrobní závod v Lounech hledáme nové kolegy na pozici operátor výroby.
Jsme firma působící v oboru potravinářství, a jsme tak schopni nabídnout svým zaměstnancům především stabilitu a jistotu.

Nabízíme 12h směny, kdy denní směna je od 7h do 19h a noční směna od 9h do 7h. V případě HPP jde o krátký/dlouhý týden, u DPP směny dle dohody.

Pracovní náplň:
- balení a kontrola vyrobených víček
- obsluha strojů pro dekoraci či montáž víček
- manipulace se zabalenými výrobky a jejich řádné značení
- provádění pravidelné preventivní údržby a čištění
- vedení výrobní dokumentace

Požadavky

Co je dobré umět, znát, mít:
- manuální zručnost
- fyzická zdatnost - zdvihání břemen, práce v teple
- flexibilitu
- odolnost vůči stresu
- pozitivní přístup
- nebát se základní manipulace se strojem (např. vyndání zaseklého výrobku nebo spuštění stroje)

Nabídka

stabilní zaměstnání v potravinářském průmyslu a malý kolektiv - zázemí korporátu, ale prostředí "rodinné" firmy
5 týdnů dovolené
v případě práce na HPP také stravenky s příspěvkem zaměstnavatele ve výši 75% hodnoty stravenky a roční bonus