Podle lokalit

Zahradník, pomocník zahradníka

Tomáš Marousek

Místo práce: Česká republika Svitavy Litomyšl Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 18 dny

Brigáda

Zahradnická firma Zahrada a Les přijmeme do pracovního kolektivu brigádníky, kterým nevadí různorodá práce venku na čerstvém vzduchu.
Pracovní náplň: Řez okrasných a ovocných dřevin, práce při zakládání trávníků a záhonů, pletí a údržby soukromých zahrad. Práce s malou zahradní technikou - plotové nůžky, sekačka, křovinořez.
Práce je různorodá v okolí Litomyšle, Svitav, Vysokého Mýta.

Požadavky

Zahradnické vzdělání nebo praxe v oboru. Spolehlivost.

Nabídka

Práci v příjemném kolektivu na čerstvém vzduchu, různorodá pracovní náplň, radost z dobře vykonané práce, adekvátní finanční ohodnocení s možností růstu. Zaučení, dobré platové podmínky. Možnost trvalého pracovního poměru.