Uklízeč/ka - DPČ/DPP - Mzda 113 Kč/h - Štětí

Mark2 Corporation Czech, a.s.

Místo práce: Česká republika Litoměřice Štětí Ústecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 2 dny

Brigáda

Co říká M2C o pozici

Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesní kvalifikaci a spoustu dalších zajímavých benefitů!

Náplň práce:

Úklid administrativních i průmyslových prostor

• Otírání prachu a parapet oken
• Vysátí rohoží
• Otření podlah mopem
• Strojové mytí podlah
• Vyprázdnění košů
• Umývání toalet
• Doplňování hygienického materiálu
• Sběr volně ležícího odpadu
• Odstranění pavučin
• Uložení nábytku do standardní polohy po provedení úklidu

Požadavky:
• Chuť pracovat
• Trestní bezúhonnost
• Zkušenost na obdobné pozici - výhodou
• Pečlivost

Nabízíme:
• Mzdu 113 Kč/h
• Práci na DPČ/DPP
• Práci od pondělí do pátku - 8 hodinové směny (ranní 6:00 -14:00h/odpolední 14:00 - 22:00h)
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Motivační program
• Příspěvek na stravování
• Zvýhodněné volání O2
• MultiSport kartu
• Výroční odměny

Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

Kontakt:
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku