Instruktorka lyžování/ snb v Harrachově v Krkonoších

Jiří Kotaška

Místo práce: Česká republika Jablonec nad Nisou Liberecký kraj

Druh práce: Instruktor lyžování

Před 3 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 200-400 Kč/hod.

Máš rád zimu, sníh a lyžování? Tak to jsi na správné adrese! Lyžařská škola JPK nabízí atraktivní brigádu instruktora/ ky lyžování a snb v Harrachově pro zimní sezónu 2024/ 2025. Nabízíme zajímavé finanční podmínky, požadujeme znalost NJ nebo AJ. Zaškolíme (licence APUL) - celosezonním instruktorům proplácíme! Firemní oblečení, vybavení a skipas v osobním volnu. Možnost ubytování.

Možnost zaměstnání i Vaší druhé polovičky! :)

Pokud nelyžuješ, nabízíme další volná místa (vlekař, půjčovna lyží, prodej lyžařské školy) ...

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáš dlouhodobou brigádu s docházkou klidně i každý den? Pak se nám určitě ozvi, nepožadujeme totiž praxi na podobné pozici, vše tě rádi naučíme! Nabízíme jednoduchou práci ve skladu p...

    Česká republika, Liberec, Liberec, Liberecký kraj Noční Víkendové

    Před 3 dny

  • Máš rád zimu, sníh a lyžování? Tak to jsi na správné adrese! Lyžařská škola JPK nabízí atraktivní brigádu instruktora/ ky lyžování a snb v Harrachově pro zimní sezónu 2024/ 2025. Nabízíme zajímavé fin...

    Česká republika, Jablonec nad Nisou, Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj Krátkodobé Od 15 let Od 18 let Peníze ihned Pro studenty S ubytováním

    Před 4 dny