Počítání zboží - 140 - 200Kč/hod - možnost volby směn

DANTEM s.r.o.

Místo práce: Česká republika Liberec Liberecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 2 dny

Brigáda

Chceš vydělávat peníze, ale zároveň chceš mít možnost volby, kdy půjdeš do práce a kdy si budeš užívat volna? Pokud jsi noční tvor a nevadí ti práce ve večerních až nočních hodinách, máme právě pro tebe skvělou nabídku.

Pojď s námi načítat skenerem čárové kódy rozmanitých výrobků od oblečení, potravin, kosmetiky až po potřeby pro kutily. Ničeho se nemusíš bát, práci tě naučíme už na úvodním školení a prvních směnách. Pomoz nám s inventurami zboží na prodejnách i ve skladech.

Požadavky

• plnoletost
• český jazyk na komunikativní úrovni
• pečlivost, protože některé výrobky se liší třeba jen barvou, ale inventura musí přinést přesné výsledky
• spolehlivost - když se domluvíme na termínu, tak s tebou počítáme

Nabídka

• snadnou práci, kterou tě naučíme
• hodinovou odměnu 140 - 200 Kč/hod + další bonusy
• spolupráci formou dohody o pracovní činnosti
• možnost volby počtu, termínů i časů směn dle tvých potřeb - práce je vhodná pro studenty
• směny dlouhé cca 6 - 9 hodin
• nepožadujeme odpracovat žádný minimální počet směn
• pokud pojedeš do jiného města, zajistíme dopravu, kterou ti i proplatíme podle toho, jak daleko pojedeš
• jistotu, že 15. den v měsíci bude výplata za odpracované inventury na tvém účtu
• úvodní školení už na náboru
• podporu zkušených pracovníků, kteří ti vždy rádi pomohou a poradí
• možnost dlouhodobé spolupráce i kariérního postupu


Tak už na nic nečekej a přijď mezi nás. Stačí odpovědět na tento inzerát.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáš dlouhodobou brigádu s docházkou klidně i každý den? Pak se nám určitě ozvi, nepožadujeme totiž praxi na podobné pozici, vše tě rádi naučíme! Nabízíme jednoduchou práci ve skladu p...

    Česká republika, Liberec, Liberec, Liberecký kraj Noční Víkendové

    Před 2 dny

  • Máš rád zimu, sníh a lyžování? Tak to jsi na správné adrese! Lyžařská škola JPK nabízí atraktivní brigádu instruktora/ ky lyžování a snb v Harrachově pro zimní sezónu 2024/ 2025. Nabízíme zajímavé fin...

    Česká republika, Jablonec nad Nisou, Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj Krátkodobé Od 15 let Od 18 let Peníze ihned Pro studenty S ubytováním

    Před 3 dny