Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Brigáda v McDonald's u Globusu;mzda 130,-/h

McDonald's

Místo práce: Česká republika Liberec Liberecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

"Ukaž nám co je v tobě a my ti dáme příležitost."

Hledáme ambiciózní a šikovné brigádníky, kteří mají zájem se učit novým věcem.

Požadavky

  • Zájem o dlouhodobou brigádu.
    • Odpovědnost, časovou flexibilitu a ochotu odpracovat minimálně 60 hodin měsíčně.
    • Chuť odpracovat minimálně polovinu víkendových dní v měsíci, včetně státních svátků.

Nabídka

  • Mzdu 130,-/hodina.
    • 10% příplatky za práci o víkendu.
    • 100% příplatky za práci ve státní svátek.
    • Zábavný a přátelský kolektiv.
    • Možnost rychlého kariérního růstu.
    • 50% slevu na stravování.
    • Nápoje v pracovní době zdarma.
    • Benefitní kartu, se kterou získáš slevy na jídlo napříč restauracemi McDonald's.

      Pokud tě naše nabídka láká, přidej se k nám. Stačí odpovědět na tento inzerát. Těšíme se na tebe!

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáš dlouhodobou brigádu s docházkou klidně i každý den? Pak se nám určitě ozvi, nepožadujeme totiž praxi na podobné pozici, vše tě rádi naučíme! Nabízíme jednoduchou práci ve skladu p...

    Česká republika, Liberec, Liberec, Liberecký kraj Noční Víkendové

    Před 2 dny

  • Máš rád zimu, sníh a lyžování? Tak to jsi na správné adrese! Lyžařská škola JPK nabízí atraktivní brigádu instruktora/ ky lyžování a snb v Harrachově pro zimní sezónu 2024/ 2025. Nabízíme zajímavé fin...

    Česká republika, Jablonec nad Nisou, Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj Krátkodobé Od 15 let Od 18 let Peníze ihned Pro studenty S ubytováním

    Před 3 dny