Distribuce letáku - Chrastava

David Štěpánek

Místo práce: Česká republika Liberec Chrastava Liberecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 10 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 3.000 – 3.600 Kč / měsíc

Náplň práce:

  • Jedná se o nenáročnou činnost ve vašem volnu. Letáky vozíme 1–2× týdně. Jedná se o 8–9 roznosů v měsíci. Distribuce probíhá dle vašich časových možností . Dobrý přivýdělek pro studenty, rodiče na mateřské dovolené, důchodce ale i lidi kteří potřebují brigádu a mají trvalé zaměstnání. Pravidelná výplata jednou měsíčně. Možnost zvolit si velikost území.

Očekáváme:

  • Nemusíte mít žádné speciální znalosti či předchozí zkušenosti, vše vás zaučíme.
  • Požadujeme pouze svědomitost a zodpovědnost, zkrátka někoho, na koho se můžeme spolehnout.

Nabízíme:

  • Dlouhodobou spolupráci
  • Nástup IHNED, popř. dle dohody
  • Individuální a vstřícný přístup k zaměstnancům, pomoc a radu ze strany vedoucího
  • Flexibilní rozvržení práce dle svých potřeb
  • Místo výkonu práce: dle místa bydliště uchazeče