ŘIDIČ (sk. B 🚚) pro Datart, Liberec

Mi:Bo Transportation s.r.o.

Místo práce: Česká republika Liberec Liberecký kraj

Druh práce: Řidič

Před 18 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 2,050-2,300 Kč/den.

Sháníme Řidiče na rozvoz zboží pro společnost Datart.


Stojíme o dlouhodobou spolupráci na ŽL, možný také HPP.


Kromě řízení vozidla není nutné nic umět, všechno Vás naučíme a na autě budete vždy ve dvou se zkušeným kolegou. Samozřejmostí je 100% zákaznický servis a pozitivní přístup. Práce je relativně fyzicky náročná.


V rámci naší spolupráce si budeme domlouvat směny týden předem (vždy v úterý) a standardně se u nás jezdí 4x týdně. Směna pak začíná v 6 hodin ráno na depu, kde si s kolegou nachystáte zboží a většinou trvá 9 až 12 hodin.


Denní odměna je od 2.050 Kč (více dle počtu zakázek), na HPP pak od 24.000 Kč čistého + spropitné (v průměru 300 Kč denně). Výplatní termín je první týden v měsíci, při fakturaci pak 2x měsíčně.


V případě zájmu nás prosím kontaktujte (není nutné zasílat životopis).


Těšíme se na Vás.

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáš dlouhodobou brigádu s docházkou klidně i každý den? Pak se nám určitě ozvi, nepožadujeme totiž praxi na podobné pozici, vše tě rádi naučíme! Nabízíme jednoduchou práci ve skladu p...

    Česká republika, Liberec, Liberec, Liberecký kraj Noční Víkendové

    Před 2 dny

  • Máš rád zimu, sníh a lyžování? Tak to jsi na správné adrese! Lyžařská škola JPK nabízí atraktivní brigádu instruktora/ ky lyžování a snb v Harrachově pro zimní sezónu 2024/ 2025. Nabízíme zajímavé fin...

    Česká republika, Jablonec nad Nisou, Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj Krátkodobé Od 15 let Od 18 let Peníze ihned Pro studenty S ubytováním

    Před 3 dny